כפי שהוצהר בדף מדיניות הפרטיות, נחזור גם כאן. מכיון שהאתר בהרצה, יתכנו שינויים תכופים ומשמעותיים בתנאי השימוש, ובכללי הגלישה בהתאם לאופי האתר המתגבש, ובהתחשב בתגובות והודעות הגולשים.

אשר על כן, חלה על הגולש והמשתמש חובה לשוב ולעיין בתנאים אלו בעוד תקופה, והוא מקבל עליו כבר מעכשיו את התנאים אם ישתנו, לכשיתשנו.

מבחינה משפטית, האתר הינו רכושו הפרטי של בעליו, למרות הרשות להעלות ולהפיץ חומרים דרכו.

עוד נציין, כי האתר הוא בעצם שלכם, ובשבילכם. שלכם, צוותי ההוראה בארץ ובתפוצות. שלכם, של כל הירא את דבר השם, וצמא לרוות ולדלות ממי החכמה, ותאב להשקות ממה שחננו השם.

להלן התנאים, הראשוניים, הבוסריים, כפי שעולים אצלנו כרגע, וכפי שנתבאר, הם כפופים לשינויים, וכפי שנאמר.

  1. החומרים – הפתוחים (ללא תשלום) באתר, מותרים לשימוש אישי – לא מסחרי. ומותרים לשימוש בתחומי ההוראה והחינוך, כולל הדפסה וחלוקה של החומרים.
  2. השיעורים, החומרים, השכפולים, התגובות שמועלים למערכת "בשביל", יתפרסמו באתר רק לאחר בדיקה שהינם עומדים בכללים ובאופי שהכתיבו והתוו בעלי האתר, והינם מתאימים להכנס למוסדות החינוך החרדיים, ועומדים בכללי הביקורת של סנני הרשת.
  3. כל מי שמעלה חומרים לאתר, עושה זאת על מנת כן, שיהיו מותרים בשימוש כנ"ל סעי' 1. והוא מצהיר על כך, שכל החומרים שהינו מעלה הינם מקוריים, וברשותו לאפשר את השימוש בהם, ואין בהעלאת החומרים עבירה והפרת החוק לזכויות יוצרים.
  4. כדאי ורצוי מאד לציין את מקורי הדברים, מנין נלקחו הרעיונות. מלבד מה שמביא גאולה לעולם, זה מועיל מאד לאלו הרוצים להרחיב את ולהעמיק ולחוש היטב את נושא השיעור, טרם מסירתו. זאת ועוד. פעמים ורעיונות נראים חדשניים, ציון המקורות עוזר פעמים רבות לקבלת הדברים, כי מפי גדולים יצאו.
  5. באיסור חמור לפרסם פרטי התקשרות או קישורים לאתרים אחרים. אין לבעלי האתר את האפשרות והזמן לעקוב ולדייק את פרטי האתרים המקושרים וכו', וע"כ כברירת מחדל, הקישורים יוסרו. זאת, ועוד. קישורים ופרטי התקשרות נתפסים כפרסום, ובשלב זה, אין פרסום באתר. ככל שתינתן בהמשך הזמן האפשרות לפרסם באתר, הדבר ייעשה רק בתיאום עם בעלי האתר, וברשותם בלבד.
  6. עד כאן בינתיים, מחכים להערותיכם המחכימות.