למי יש מערך בנושא הזריזות? אני מחפשת רעיון לפעילות בנושא "ערכו של מעשה קטן"!  כבר כמה שנים שאני מוסר את אותם שיעורים כהכנה לקראת חג החנוכה, ואני מחפש לחדש!

 

משפטים אלו ודומיהם, שמעתי אני ושומעים כמעט כל העוסקים בתחום זה, כמעט כל יום, כמעט בכל זמן.

 

ויש לי. והצטבר אצלי חומר רב. וגם אני כשאר חברי המורים, עינינו לא צרה כלל בעמיתים למקצוע. כי אין מקצוע זה כשאר המקצועות. זוהי אומנות. אומן פדגוג. ואנו משתפים ונשתף, ותמיד נתרגש מאחרים שגם הם נוהגים כמונו, למרות שאנו לא שונים מהם. כי באומנות זו, לא מתקיים הכלל "כל אומן שונא את בני אומנותו". אלא אדרבה "קנאת סופרים תרבה חכמה".

 

חיפשתי מקום שבו אוכל לשתף, לתת ולהעניק ממה שחנני השם. הקמתי את הפלטפורמה הזו, ואשמח לתת במה למורים נוספים שירצו לשתף. (אם תרצו להקים אתר משלכם, אשמח להיות לעזר גם בזה). תוכלו לשלוח לי למייל את המערכים שלכם, בקבצי PDF, ואם הם יתאימו מבחינת תוכנם לרוח האתר (מותאם לציבור החרדי), אעלה אותם בשמחה תוך נתינת קרדיט למורה.

 

באתר זה תוכלו למצא מערכים ועזרים במקצועות שונים ומגוונים, המתאימים לשכבות גיל שונות – יסודי ותיכון. המערכים ניתנים להורדה בחינם, לצורך אישי ומקצועי (הוראה), ואסור למסחר אותם, להוציאם לאור להציגם ולהמחיזם תמורת תשלום, ללא אישור מפורש מבעלי האתר ובעלי הזכויות.